15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://saglikeditoru.com 300 true

Hakkımızda

https://saglikeditoru.com/ Sitemiz 2018 yılında tıp öğrencileri kurulmuştur. Temel amacı, temiz ve doğru bilgiyi internet ortamında paylaşmak ve yaymaktır. İnsanlara genel olarak katkı sağlayacak her türlü bilgiyi elinden geldiği kadar şeffaf bir şekilde paylaşan sitemizin editörlerinin tamamı tıp öğrencisidir. Bu alanda sağlıkla iç içe olan sitemiz ile ilgili görüş, öneri ve isteklerinizi mail adresimizden iletebilirsiniz.

Sitemiz; hastalıklar, hastalıkların belirtileri, hastalıkların tedavileri, bitkisel tedavi yöntemleri, genel sağlık, cinsel sağlık, test sonuçları ve tahlil sonuçları gibi sorular hakkında belli başlı bölümler açarak kazanımlar sağlamanıza yardımcı olacaktır. Özellikle son zamanlarda yanlış bilgilerin çok fazla gezdiği internet ortamında en iyi bilgiyi sitemizden bulacağınıza emin olun. Her zaman için sizlerden gelen sorulara yanıt vereceğimiz gibi, merak ettiklerinizi sitemizde bulabilirsiniz. Daha fazlası için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Bizlere ulaşmak isteyen ve bizlerden bilgi almak isteyen takipçilerimiz, bizlere info@saglikeditoru.com mail adresinden ulaşabilirler. Öte yandan unutmayınız ki, bizlere göndereceğiniz tüm sorulara cevap vereceğiz. Bu konuda sitemizdeki ekibimiz, insanlara destek ve yardımda bulunmaya her zaman için hazırdır. Tüm problemleriniz ile ilgili sitemize yorum yapabilir ve mail atabilirsiniz. Sizlere en kısa süre içerisinde ulaşacak ve sorunuza cevap vereceğiz. Yaptığınız yorumlara anlık olarak editörlerimiz tarafından cevap verilecektir.

Hakkımızda bölümüz hakkında sizlere bilgi verdik. Bizlere ulaşmak için info@saglikeditoru.com mail adresini kullanabilirsiniz. Hayatınızın sağlık dolu yıllarla geçmesi dileğiyle. Sağlıkla kalın

Paylaş: